Hachy.cz
1 2 3

Partnerská řešení

 

 

ARMAT PRAHA  SPECIALISTA V OBORU VODA, PLYN, TOPENÍ. 

Nákupem u odborníků ušetříte čas i peníze. Dostane se Vám odborných rad, které eliminují chyby při nákupu. Při rekonstrukci například kuchyní jsou naše řemesla úzce spjata. Při využití služeb této firmy, Vám bude poskytnuta sleva 10% na sortiment a služby. Firma ARMAT PRAHA je díky svým dlouholetým zkušenostem v případě poruch schopna rychlé reakce.

 

HAUS ALPIN HOTEL V RAKOUSKÝCH ALPÁCH. 

Tento hotel je obklopen nádhernou přírodou vysokohorského terénu, v zimě oceníte polohu hotelu přímo u sjezdovky. Pobyt Vám zpříjemní český personál, tudíž děti a méně jazykově vybavení hosté zde nenarazí na komunikační problémy. Naše firma dodává pro tento hotel truhlářské prvky v podobě postelí, paland, vybavení sauny apod. Zákazníci kteří u nás realizují zakázky, mají možnost získat poukaz, který mohou uplatnit na ubytovaní či občerstvení v hotelu. Poukazy jsou vydané na jméno a nepřenosné, jejich výše se určuje individuálně dle zakázek. 15.09.2020

AKCE PODZIM  2020 SLEVA   30% 12.08.2020

GETACORE   S materiálem...
Prostřednictvím partnerských řešení, máte možnost při realizaci zakázek naší firmou získat dárky, výhodné nákupy či služby od našich partnerů.
V této sekci naleznete popisy daných partnerů.

Partnerská řešení